Hírek a Néprajzi-Művelődéstörténeti Műhely munkájáról

Létrehozva: 2022.05.04. 11:46 Módosítva: 2022.05.04. 11:46
A Néprajzi-Művelődéstörténeti Műhely tagjai részt vettek szombaton a Tanszéki hagyományok és változó világok című, néprajz és antropológia szakos hallgatók konferenciáján, mely az Alsóvárosi Ferences Látogatóközpontban került megszervezésre, Szegeden. A rendezvény a 100 éves szegedi egyetemi oktatás jegyében, illetve arra emlékezve jött létre, hogy Herrmann Antal 100 éve tartotta az első egyetemi néprajzi előadást Szegeden.
Köszönjük a meghívást szegedi kollégáinknak,
Hallgatóinknak, Bakos Lillának, Juhász Petrának és Szekeres Melisszának pedig gratulálunk szereplésükhöz.
Címkék