Választható tantárgyak a 2019/20-as tanév téli szemeszterében

Létrehozva: 2019.09.16. 13:38

Tisztelt Hallgatók!

A 2019/2020-as tanév első szemeszterének választható tantárgyait a következő időpontokban tudják majd felvenni:

 

1. évfolyam: SZEPTEMBER 24. (kedd) 11:00-20:00

2. évfolyam: SZEPTEMBER 24. (kedd) 9:00-20:00

3. évfolyam: SZEPTEMBER 23. (hétfő) 9:00-20:00

4. évfolyam: SZEPTEMBER 23. (hétfő) 11:00-20:00

 

A tantárgyválasztási űrlapok elérhetősége az adott napon, a megadott időpontban kerül meghirdetésre a Kar honlapján, illetve a Facebook oldalon.

Minden tantárgyválasztási kérdőív csak az adott napon, a megadott idősávban lesz elérhető az egyes évfolyamok számára.

Kérjük, hogy minden nap csak az aktuális évfolyamok próbálkozzanak a tantárgyfelvétellel, és csak a megadott időszakokon belül, mert az űrlapok nem rögzítenek adatot a megadott időpontokon kívül.

 

A rendszer általában túlterhelt ebben az időpontban, ezért előfordulhat, hogy nem küld válaszüzenetet. Az adatokat azonban minden esetben elmenti! Így arra kérünk mindenkit, hogy csak 1x küldje el az űrlapot!

Abban az esetben, ha valaki többször is elküldi az adatait, minden választása törlésre kerül, és utólag jelölünk ki számára helyet a fennmaradtak közül!

 

A választás eredményeit hivatalosan közétesszük majd. Kérjük, hogy a választás napjaiban ne kérdezzenek külön-külön az eredményekről, mert nem áll módunkban információt adni a végleges lezárásig!

 

Választható tantárgyak a 2019/20-as tanév téli szemeszterében

1. év – okleveles tanító

 

a) Kórus – Povazai S. Leonora

b) Testnevelés 1. – Stajer Anita

 

1. év – okleveles óvodapedagógus

 

a) Kórus – Povazai S. Leonora

b) Testnevelés 1. – Stajer Anita

 

2. év – okleveles tanító

 

a) Idegen nyelvi szóbeli gyakorlatok-angol – Bács-Ódry Ágnes (9)

b) Idegen nyelvi szóbeli gyakorlatok-német – dr. Hegedűs Katalin (9)

c) Szerb nyelvi gyakorlatok – prof.dr Francišković Dragana (9)

 

a) Polgári nevelés – prof.dr Németh Ferenc (9)

b) Vallástörténet – prof.dr Dévavári Zoltán (9)

c) Polgári szokáskultúra Vajdaságban – prof.dr Németh Ferenc (9)

 

a) Népköltészet – prof.dr Raffai Judit (27)

 

2. év – okleveles óvodapedagógus

 

a) Idegen nyelvi szóbeli gyakorlatok-angol – Bács-Ódry Ágnes (4)

b) Idegen nyelvi szóbeli gyakorlatok-német – dr. Hegedűs Katalin (4)

c) Szerb nyelvi gyakorlatok – prof.dr Francišković Dragana (4)

d) Családszociológia – prof.dr G. Molnár Irén (4)

 

a) Polgári szokáskultúra Vajdaságban – prof.dr Németh Ferenc (16)

 

a) Óvodai ének-zene - Povazai S. Leonora (16)

 

 

3. év – okleveles tanító

 

a) Számítógép alkalmazása a matematikaoktatásban – prof.dr Takács Márta (7)

b) Bevezetés a szociolingvisztikába – prof.dr Vukov R. Éva (7)

 

a) A magyar művelődés európai vonatkozásai – prof.dr Németh Ferenc (5)

b) Képzőművészeti gyakorlat – doc.mr Torok Melinda (5)

c) Idegen nyelvi kommunikációs képességek fejlesztése 1. – dr. Hegedűs Katalin (5)

 

a) Mesepoétika – prof.dr Hózsa Éva (7)

b) Másodlagos szóbeliség, digitális írás, kultúra – dr. Beke Ottó (7)

 

3. év – okleveles óvodapedagógus

 

a) Számítógép alkalmazása az óvodai foglalkozásokon -  prof.dr Takács Márta (12)

 

a) A magyar művelődés európai vonatkozásai – prof.dr Németh Ferenc (4)

b) Képzőművészeti gyakorlat – doc.mr Torok Melinda (4)

c) Idegen nyelvi kommunikációs képességek fejlesztése 1. – dr. Hegedűs Katalin (4)

 

a) Mesepoétika – prof.dr Hózsa Éva (6)

b) Másodlagos szóbeliség, digitális írás, kultúra – dr. Beke Ottó (6)

 

 

4. év – okleveles tanító

 

a) Ökológia – doc.dr Horák Rita (20)

 

a) Vajdasági magyar irodalom – prof.dr Hózsa Éva (7)

b) Kombinatorikai képességek fejlesztése – Zita Diana (prof.dr Pintér K. Valéria) (7)

c) A gyermek zenei alkotása – Povazai S. Leonora (7)

 

a) Bevezetés a modern nyelvészetbe – prof.dr Bene Annamária (5)

b) Bevezetés a művészettörténetbe – doc.mr Torok Melinda (5)

c) A hátrányos helyzetű tanulók integrációja – doc.dr Bakó Márta (5)

d) A hátrányos helyzetű tanulók motivációja – doc.dr Grabovac Beáta (5)

 

a) Idegen nyelv és a tanítás elmélete-német – dr. Hegedűs Katalin (10)

b)  A Balkán története – prof.dr Dévavári Zoltán (10)

 

a) Matematika és játék – Zita Diana (prof.dr Pintér K. Valéria) (10)

b) Érdekes matematika – prof.dr Takács Márta (10)

 

 

4. év – okleveles óvodapedagógus

 

a) Ökológia – doc.dr Horák Rita (13)

 

a) Vajdasági magyar gyermekirodalom-  doc.dr Samu János (5)

b) Kombinatorikai képességek fejlesztése – Zita Diana (prof.dr Pintér K. Valéria) (5)

c) Zene és játék – Povazai S. Leonora (5)

 

a) Képzőművészet és játék – prof.dr Farkas Róbert (7)

b) Díszlettervezés – prof.dr Farkas Róbert (7)

 

a) Idegen nyelv és a tanítás elmélete-német – dr. Hegedűs Katalin (7)

b)  A Balkán története – prof.dr Dévavári Zoltán (7)

 

a) Matematika és játék – Zita Diana (prof.dr Pintér K. Valéria) (13)

 

Címkék
Íratkozzon fel
Hírlevelünkre