Júniusi vizsgaidőszak

Létrehozva: 2019.05.08. 13:33 Módosítva: 2019.06.18. 09:24

VIZSGAREND A 2018/19-ES TANÉV JÚNIUSI VIZSGAIDŐSZAKÁBAN

 

TANÁR

TANTÁRGY

DÁTUM

IDŐPONT

TEREM

1.

Dr. Beke Ottó

Drámapedagógia

Magyar nyelv tanítása

2019.06.03.

12,00

3

2.

Prof.dr Francišković Dragana

Minden tantárgy

2019.06.03.

9,00

6

3.

Doc.mr Torok Melinda

A képzőművészet tanítása

Bev. a művészettörténetbe

Bevezetés a képzőműv. (alkotások május 28-ig, műelemzések e-mail)

Képzőművészeti gyakorlat

2019.06.03.

11,00

11,00

11,00

 

9,00

8

4.

Doc.dr Grabovac Beáta

Minden tantárgy

1. év

2. és 4. év

2019.06.04.

 

13,00

14,15

6

5.

Prof.dr Pintér K. Valéria

Óvodai matemat. foglalkozások

Óvodai gyakorlat 4. év

A matematika tanítása

Tanítói gyakorlat 4. év

2019.06.05.

9,00

10,00

11,00

12,00

3

6.

Prof.dr G. Molnár Irén

Bevezetés a szociológiába

2019.06.05.

9,00

9

7.

Dr. Hegedűs Katalin

Minden tantárgy

2019.06.05.

9,00

10

8.

Prof.dr Farkas Róbert

Minden tantárgy

2019.06.13.

14,00

8

9.

Prof.dr Borsos Éva

Doc.dr Horák Rita

Biológia

2019.06.06.

10,00

7

 

Doc.dr Horák Rita

Zoopedagógia

Ökológia

Óvodai környezetismeret foglalkozások

2019.06.06.

12,00

5

10.

Prof.dr Borsos Éva

 

Kirándulások és látogatások szervezése

Környezetünk tanítása

2019.06.06.

10,30

7

11.

Doc.dr Námesztovszki Zsolt

Inf.alapjai, Oktatásinformatika

e-learning, Informatika modul

Oktatástechnológia

2019.06.06.

9,00

10,00

12,00

INF

12.

Prof.dr Németh Ferenc

Minden tantárgy

2019.06.07.

11,00

10

13.

Prof.dr Bene Annamária

Minden tantárgy

2019.06.07.

8,30

6

14.

Gábrity Eszter

3. év

MASTER

2019.06.07.

10,00

3

15.

Prof.dr Dévavári Zoltán

Minden tantárgy

2019.06.10.

10,00

10

16.

Prof.dr Ivanović Josip

Doc.dr Major Lenke

Bev a didakt.-írásbeli

Óvodapedagógia

Neveléselmélet

2019.06.10.

9,00

10,00

3

17.

Doc. mr Torok Melinda

A képzőművészet tanítás módszertana (óravázlatok 06.07-én 12 óráig)

2019.06.10.

11,00

8

18.

Povazai S. Leonora

Kórus

2019.06.10.

9,00

5

19.

Prof.dr Lepeš Josip

Minden tantárgy

2019.06.11.

13,00

5

20.

Prof.dr Ivanović Josip

Doc.dr Major Lenke

Iskolapedagógia

Bev. a didaktikába-szóbeli

Didaktikai rendszerek-szóbeli

MASTER

PPM

2019.06.11.

10,00

 

 

12,00

6

21.

Prof.dr Borsos Éva

Környezetünk tanítás módszertana

2019.06.20 .

10,00

7

22.

Gábrity Eszter

1. év-írásbeli A csop.

2019.06.11.

9,00

3

23.

Prof.dr Pintér K. Valéria

A matematikatanítás módszertana-írásbeli

A kezdő mat.fogalmak kialakításának módszertana-írásbeli

 

Tanítói gyakorlat-3. Év

Óvodai gyakorlat-3. Év

2019.06.12.

10,00

 

 

 

 

12,00

3

24.

Prof.dr Ivanović Josip

Doc.dr Major Lenke

Neveléselmélet

2019.06.12.

10,00

7

25.

Zita Diana

Matematikai modellezés

Matematika és játék

Kombinatorika

Játékműhely

2019.06.12.

10,30

9

26.

Prof.dr Raffai Judit

Minden tantárgy

2019.06.12.

9,00

5

27.

Dr. Hegedűs Katalin

Minden tantárgy

2019.06.12.

9,00

10

28.

Prof.dr Görög Noémi

Minden tantárgy

2019.06.13.

11,00

5

29.

Bács Ódry Ágnes

Idegen nyelvi írásbeli gyakorlatok-angol

2019.06.13.

10,00

10

30.

Povazai S. Leonora

A zenekultúra tanítás módszertana

A zenei nevelés módszertana

2019.06.14.

9,00

5

31.

Gábrity Eszter

1. év A csop.-szóbeli

2019.06.14.

9,00

10

32.

Doc.dr Samu János

Minden tantárgy

2019.06.14.

13,00

3

33.

Prof.dr Dévavári Zoltán

Minden tantárgy

2019.06.17.

10,00

10

34.

Prof.dr Pintér K. Valéria

Tanítói gyakorlat-1. Év

Óvodai gyakorlat-1. Év

Tanítói gyakorlat-2. Év

Óvodai gyakorlat-2. Év

2019.06.17.

12,00

12,30

13,00

13,30

5

35.

Prof.dr Vukov R. Éva

Bev.az anyanyelvi tantárgypedagógiába

A nyelvi hátránytól az analfabetizmusig

Egyéb

MASTER

2019.06.17.

9,00

10,00

11,00

3

36.

Prof.dr Hózsa Éva

Minden tantárgy

2019.06.18.

9,00

3

37.

Prof.dr Borsos Éva

Bev.a term.tud.

PPM

2019.06.18.

9,30

7

38.

Doc.dr Horák Rita

Biológiai alpafogalma

Környezeti nevelés módsz.

MASTER

Környezetvédelem

2019.06.18.

9,00

5

39.

Prof.dr Pintér K. Valéria

A matematikatanítás módszertana-szóbeli

A kezdő mat.fogalmak kialakításának módszertana-szóbeli

MASTER

2019.06.19.

10,00

 

11,00

 

12,00

3

40.

Prof.dr Raffai Judit

Minden tantárgy

2019.06.19.

9,00

5

41.

Dr. Hegedűs Katalin

Minden tantárgy

2019.06.19.

9,00

10

42.

Dr. Beke Ottó

Helyesírás

2019.06.20.

12,00

3

43.

Prof.dr Németh Ferenc

Minden tantárgy

2019.06.21.

11,00

3

44.

Prof.dr Hózsa Éva

Minden tantárgy

2019.06.24.

9,00

3

45.

Prof.dr Vukov R. Éva

A magyar nyelv és irodalomtanítás módsz.

2019.06.25.

9,00

3

46.

Prof.dr Raffai Judit

Minden tantárgy

2019.06.26.

9,00

3

47.

Dr. Hegedűs Katalin

Minden tantárgy

2019.06.26.

9,00

10

48.

Doc.dr Halasi Szabolcs

Gyakorlati vizsga-Kosztolányi Gimnázium

2019.06.20.

15,30

 

49.

Doc.dr Halasi Szabolcs

Elméleti vizsgák

2019.06.27.

9,00

7

50.

Prof.dr Takács Márta

Választható tantárgyak

MASTER

2019.06.27.

14,00

3

51.

Prof.dr Takács Márta

Matematika 1,2

A matematikai fogalmak alapelemei

2019.06.28.

9,00

3

52.

Prof.dr Bertók Rózsa

A filozófia alapjai

2019.06.06.

12,00

5

53.

Toma Viktória

Kommunikáció és médiatudomány

2019.06.07.

9,00

7

54.

Dr. Beke Ottó

Informatika modul

2019.06.15.

10,00

inf

55.

Dr. Pintér Róbert

Informatika modul

2019.06.22.

9,00

inf

56.

Bács-Ódry Ágnes

Angol nyelv B,C csoport

2019.06.11.

10,00

10

57.

Doc.dr Halasi Szabolcs

A testnevelés tanítása

2019.06.06.

9,00

10

58.

Bács-Ódry Ágnes

4. év

2019.06.14.

10,00

9

 

Íratkozzon fel
Hírlevelünkre